O nás

Firma Stavby COMPLET CZE s.r.o. působí na trhu již od roku 2015 a vznikla odštěpením od mateřské fa Stavby COMPLET s.r.o. založené v r. 1998.  Jedná se o firmu výrobně, dodavatelskou, zaměřenou na výrobu a montáž nerezových a klasických ocelí pro teplárenský, chemický, potravinářský a jiný průmysl. Svými technickými zkušenostmi navrhuje, projektuje, vyrábí a provádí montáže pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Patří mezi největší dodavatele nerezových průmyslových komínů v teplárenském průmyslu a dokáže zákazníkům přinést nový a neotřelý technický pohled na danou problematiku.

Činnost firmy se postupně rozšířila, momentálně máme profesní a strojní zařízení zaměřené na tyto činnosti:

  • Nerezové komíny, spalinovody, kouřovody a vzduchovody pro všechny druhy paliv, s nejvyšší certifikací včetně výroby a montáže i pro vysokopřetlakový provoz. Zaměření komínů od tepláren, chemického či potravinářského průmyslu až po domácnosti. Jsme významným dodavatelem na trhu České Republiky i v zahraničí.
  • Trubní trasy určené pro průmyslové rozvody
  • Samonosné ocelové konstrukce, příhradové konstrukce, samonosné tubusy, anténí stožáry a věže.
  • Sila, akumulační nádrže beztlaké i tlakové, zásobníky.
  • Projekce a výstavba rodinných domů a průmyslových hal, inženýrských sítí, nosných konstrukcí, komunikací a chodníků.
  • Zámečnické a klempířské práce, povrchové úpravy materiálů.
  • Revize komínů a kontroly komínů, měření emisí malých zdrojů.

Úspěch naší firmy spočívá ve spokojenosti našeho klienta, klademe velký důraz na kvalitu, naši spolehlivost a plnění daných termínů.

Snahou našich pracovníků je najít technické řešení, odpovídající představám zákazníků, při dodržení platných předpisů a nejvyšší možné kvalitě.

Naše společnost realizuje stavby vlastními kapacitami, popřípadě formou inženýrské činnosti. Případní subdodavatelé jsou vybírání na základě naší předchozí spolupráce, kde byla dosažena kladná reference dané firmy.

Napište nám
Kde nás najdete